Podzimní rovnodennost pro lesní skřítky i květinové víly

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 27.09.2018 - 30.09.2018
06:00 - 15:00

Místo konání
Laňka

kategorie


Oslava podzimní rovnodennosti bude tentokrát rozdělená na dvě části.

V rámci bylinkářské gildy proběhne aromaterapeutický workshop, budeme vyrábět léčivé oleje pro různé příležitosti, pokud bude zájem, můžeme s vyrobit také parfémy nebo masti. Určitě se vypravíme i do terénu, abychom se podívali, jak byliny rostou a bude prostor i pro meditace s našimi příbuznými z říše rostlin.

Pokud má někdo zvláštní přání, co vyrobit, nebo s čím poradit, dejte mi ideálně vědět dopředu, ať mám připravený vhodný materiál.

Akčnější z účastníků se mezitím mohou účastnit lesního dobrodružství, které bude vhodné převážně pro otce se syny (případně se sportovně založenými dcerami).

Pod vedením zkušeného skauta, otce a táborového vedoucího se vydáte jen se základním vybavením do lesa, kde budete muset najít správnou cestu, přičinit se o získání potravy a přespat venku. (Vyrážet se bude v pátek dopoledne, návrat v sobotu večer, abychom v sobotu mohli oslavit rovnodennost společným posezením u ohně).

Program:

čtvrtek – příjezd, společná večeře

pátek, sobota – víly bylinkový workshop, skřítci lesní dobrodružství

sobota večer – rituál, oslava rovnodennosti

neděle – společný program dopoledne, po obědě odjezd

Co s sebou: teplé oblečení, věci na přespání venku (zvláště pro „skřítky“ pevnou obuv do lesa), hudební nástroje, peníze (na cestu a na dobrovolný příspěvek na jídlo a materiál)

Přihlášky (do 23.9.) posílejte a bližší informace žádejte na mailu katerina.matouskova(zavináč)pohanskaspolecnost.cz

Na bylinkový workshop je dost předběžně přihlášených účastníků, lesní dobrodružství proběhne, pokud se přihlásí alespoň 1 dospělý a 2 děti.