Podzimní procházka

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 14.10.2017
10:45 - 16:00

Místo konání
Dívčí hrady

kategorie


Přijďte společně s námi přivítat podzim.

Trochu opožděně si připomeneme podzimní rovnodennost a přivítáme podzim. K podzimu patří barevné listí, vítr a draci, to vše bychom rádi během naší procházky chtěli stihnout. Můžete se k nám připojit i pokud jste sami bez dětí, pohanská rodina je velká a uvítá každého 🙂

Sejdeme se v 10,45 v Praze na Hlavním nádraží (v přízemí u informačních tabulí), odkud pojedeme historickým motorovým vlakem malebnou tratí „Pražského Semmeringu,“ s krásnými vyhlídkami na Prokopské údolí, které by už mělo být zbarveno do nejkrásnějších podzimních odstínů.

Ze zastávky Praha – Jinonice (jde na ní dojít i od autobusu a metra) pak budeme pokračovat pěšky na jednu z nejkrásnějších vyhlídek na Prahu, Dívčí hrady. Cestou si budeme povídat, hrát si a snad se nám povede vytvořit i něco pěkného z cestou nasbíraného listí. Na vhodném místě si uděláme malý rituál pro větrné bohy. Pokud nám budou příznivě nakloněni, vrcholem programu bude pouštění draků.

Konec procházky bude záviset na počasí, nejpozději kolem čtvrté odpolední bychom se měli dostat na MHD (pravděpodobně Zlíchov).

Co s sebou: svačinu a pití, vhodnou obuv a oblečení i pro případ deště, pokud máte, tak draka na pouštění, případně můžete vzít i osobní drobný dar pro větrná božstva, peníze na historický vlak (40 Kč dospělý, 20 dítě).

Prosím, hlaste se mi na mail katerina.matouskova@pohanskaspolecnost.cz, nezapomeňte pro jistotu uvést i své telefonní číslo, při velké pravděpodobnosti celodenního vytrvalého deště by se akce nekonala, tak ať Vám mohu dát včas vědět.

Akce se bude konat, pokud se přihlásí alespoň dvě rodiny!

 

sraz č.1 – 10,45 Praha – Hlavní nádraží, u informačních tabulí v přízemí (vlak odjíždí v 11,07)

sraz č.2 – 11,30 nádraží Praha – Jinonice